Aké je pre chalanov ideálne dievča? Čo sa im na babách páči najviac a čo je pre nich na opačnom pohlaví naozaj dôležité? Vďaka radám od vašich obľúbených chalanských stars budeš vedieť, ako u svojho vysnívaného zabodovať!

Harry Styles
„Ak má žena ambície, je to pre mňa veľmi atraktívne. Páči sa mi, ak je niekto dobrý v tom, čo robí. Chcem byť vo vzťahu s niekým, kto má drive,“ hovorí čerstvo zadaný Harry Styles.

Shawn Mendes
Ak by si chcela randiť so Shawnom, musela by si ho vedieť rozosmiať. „Mám rád, keď má dievča dobrý zmysel pre humor. Mám rád naozaj vtipné dievčatá,“ povedal pre ODE. Na otázku, aká je preňho ideálna žena odpovedal bez váhania: „Margot Robbie!“

Zayn
Keď príde k babám, Zayn má veľmi špecifický typ. „Potrebujem výzvu,“ povedal pre Billboard. „Užívam si intelektuálny rozhovor.  Vďaka rozhovorom o svete alebo politike ma nezaujímajú vlasy alebo mejkap baby,“ povedal.

Ian Somerhalder
„Ak vie dievča tancovať a vie sa hýbať v mojom rytme, príde mi to naozaj sexy. Naozaj dôležitá je pre mňa ale prirodzená krása, inteligencia a láskavosť,“ poveda lámač ženských sŕdc Ian Somerhalder.

Justin Bieber
Ak by si chcela zaujať Justina, stačilo by ti mať dve veci. „Úprimné srdce a skvelý zmysel pre humor,“ povedal pre Glamour. Predpokladáme, že ani jedno nechýba Hailey Baldwin.

Liam Hemsworth
„Mimoriadne šťastná so zmyslom pre humor a pre život,“ – to sú vlastnosti, ktoré hľadá v žene Liam Hemsworth. „Šťastný, pozitívny, zábavný – to sú vlastnosti, ktoré sú dobré, nech ich má ktokoľvek.“

Maluma
„Dokáže ma osloviť dievča, ktoré má veľké srdce a dôležité životné hodnoty. Aj keď sú pre mňa veľmi dôležité oči, na vzhľade si až tak nepotrpím. Žena sa o seba musí starať, musí ma podporovať a naplniť moje srdce láskou,“ povedal kolumbijský heartbreaker.

Jared Leto
Čo zaujme na babe Jareda Leto? „Žena je naozaj sexy, keď vie, kým je a nesnaží sa byť niekým iným. Všetky takéto ženy a mi páčia! Nevyhľadávam ľudí len podľa toho, ako vyzerajú.“

Robert Pattinson
Ak by si chcela zabodovať u Roberta Pattinsona, nezáleží na tvojej farbe vlasov. „Nemôžem povedať, že preferujem blondínky, brunetky alebo ryšavky. Čo mám rád sú ale emócie a elegancia. Viete, ani drahé oblečenie nezaručuje dobrý vzhľad. Dievča musí byť predovšetkým samé sebou.“

Dylan O’Brien
Dylan prezradil pre Seventeen, že na vzhľade mu až tak nezáleží. „Mám rád zábavné, zaujímavé a nepredvídateľné dievčatá. Môže to byť dievča s telom modelky ale tiež to môže byť nízka brunetka. Je to naozaj o osobnosti,“povedal Dylan.

Chris Evans
Superhrdina Chris Evans má v tom, aké by malo byť jeho dievča úplne jasno. „Mám rád dievčatá, ktoré sa neberú príliš vážne a nesúdia sa. Páčia sa mi baby, ktoré si zo seba vedia urobiť srandu, nie sú príliš seriózne a sú naozaj skromné.“

Channing Tatum
„Komunikácia a absolútna úprimnosť sú pre mňa na ženách prirotiou. Páči sa mi, keď sa dievča nebojí hovoriť o tom, o čom chce. O tom, o čom sníva. O hocičom! Na ničom inom nezáleží!“ vyjadril sa v minulosti Channing Tatum.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.