Krátko po oznámení rozchodu so Separom sa Tina vyjadrila, že pracuje na svojej novej hudbe. Netrvalo dlho a speváčka po dlhých rokoch vydala novú skladbu Čo ak. Prizvala si na ňu Dominiku Mirgovú, Adissa, Ronie a Martina Cisára. Novinka je veľmi jednoduchá, melodická pesnička, nahratá len za sprievodu gitary, so silným textom.

Okrem iných sa na Tininej novinke podieľala aj Dominika Mirgová.

„Sedeli sme dlhé hodiny s Adissom v štúdiu, rozprávala som mu o živote, ako to mám, ako to vnímam, ako sa cítim… priniesla som svoje náčrty a úryvky textov, ako si to predstavujem. Nahrali sme všelijaké linky. A on to nakoniec upratal do finálnej podoby. Je to frajer a som mu vďačná. Teším sa na jeho prichádzajúcu tvorbu a vy by ste sa mali tiež. Ďakujem aj Jozefovi Engererovi za dlhoročný friendship a za tu gitarku, ktorá pre mňa vznikla už pred rokmi a nechala som ju zrieť,“ prezradila Tina, ktorá ďakuje fanúšikom za podporu, ktorú jej aj po rokoch stále prejavujú.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.