Začiatkom budúceho roka vyjde nový album Martina Haricha s názvom Blue. Z neho nám hudobník predstavuje singel Fight For You, ktorý je plný emócií a boja medzi mužom a ženou za vzájomnú lásku. Novinka spolu s klipom prinášajú veľké posolstvo.

“Tento klip chcem venovať ľuďom, ktorí vedia, čo je to bojovať za lásku. Nemyslím tým bojovať v zmysle ‘dosiahnuť svoje’. Myslím tým ľudí, ktorí vedia pochopiť, odpúšťať a obetovať kúsky seba pre úsmev druhých. Odtrhnúť si zo svojho mála, a aj napriek bolesť – s úprimným úsmevom vykročiť vpred. Aj keď mám na týchto výnimočných ľudí vo svojom živote veľké šťastie, uvedomujem si, ako sú vzácni. Sám za seba by som ruku do ohňa nedal, a o to viac sú môj obdiv k týmto ľuďom a námet k tejto piesni silnejšie,” vyjadril sa Martin, s ktorým si v silnom klipe zahrala jeho kamarátka Zuzana Žáková. Vypočuj si novinku s bojovným názvom Fight For You a sleduj klip, ktorý je inšpirovaný obrazom pravej lásky.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.