Rytmus a Dara by dnes oslávili výročie

0
959

Cez internet si posielajú odkazy. 

8. október nebol pre Daru a Rytmusa len tak obyčajným dňom. Práve v tento deň pred niekoľkými rokmi sa Rytmus do speváčky bezhlavo zaľúbil. Ako vyznanie svojej lásky pre Daru naspieval o tomto dni aj skladbu s veľavravným názvom – 8. október.

Po ich rozchode sa toho ale veľa zmenilo a Rytmus sa na spoločnú minulosť s Darou pozerá trochu inak, ako by sa od neho očakávalo. Zo svojho Instagramu vymazal všetky ich spoločné fotky. “Nechajte to na mňa, kde si spomienky uchovám. Daru si naďalej vážim, ale kapitola s ňou je definitívne uzavretá,” napísal pred pár dňami.

Okrem spoločných fotiek vymazal zo svojho YouTube kanálu dokonca aj skladbu 8. október, čo nenechalo Daru chladnou a trochu obšírnejšie to okomentovala: “8. október bol, JE a vždy aj bude. A nech sú dnes karty rozdané akokoľvek, viem, že tomu dátumu a pesničke venujem vždy zvýšenú pozornosť. Na ten pocit, keď som si ju prvýkrát pustila, nechcem zabudnúť. Aj vďaka týmto emóciám viem, čo znamená milovať. To, že okrem mojich fotiek vymazal Patrik zo svojho youtubového kanálu aj túto pesničku, je vlastne ďalším dôkazom, ako veľmi sú ľudia odlišní už v týchto základných princípoch. Ak by som poprela minulosť, svoje emócie, lásky, popriem seba a každé slovo, ktoré som kedy vypustila z pusy. A bála by som sa, že aj všetky ďalšie vyznania a sľuby, ktoré vypustím a dám komukoľvek inému, stratia tým pádom na váhe. Nehľadajte v mojich úvahách ľútosť ani patetickú nostalgiu, usmievala som sa vtedy, usmievam sa aj teraz, pretože 8. október nejde vymazať ZO MŇA. Nepíšem to preto, aby sa tu teraz v komentároch komukoľvek nakladalo. Patrika mám odhliadnuc od všetkého stále rada. Bola som to ja, kto s ním žil, takže som tu tým pádom JEDINÁ, kto sa môže eventuálne sťažovať. Nepotrebujem ani poľutovať, ani utvrdzovať v tom, že sme sa k sebe aj tak nehodili. Hodili. A vo svojej dobe – lebo KAŽDÝ vzťah má „svoju dobu“ – to všetko malo svoje kúzlo. A dôkazom toho je aj pesnička 8. október,” napísala Dara, ktorej úvahu jej fanúšikovia podporujú a pýtajú sa – keby ste spolu mali dieťa, aj to by chcel vymazať? Netrvalo dlho a k situácii sa vyjadril Rytmus. “Dara na čo je toto dobré? Moc ťa prosím nechaj nás už žiť s Jasminou našu lásku. Od januára sme rozídení a je už október. To je 9mesiacov!!!Dopraj nám šťastie ako ho prajeme aj my tebe a nevracaj sa do minulosti. Čo od nás chceš? Čo si máme púšťať každý rok 8.október a pozerať si naše spoločné fotky? Neverím, že by si toto robila kebyže máš nového frajera. Je to choré. Načo tá fotka s malou Lolou? Aký je ciel? Preč to hranie na city osamelým mamám? Veď si žime naše krásne životy a neriešme niečo čo už neni. Prajem ti novu lásku a pokoj,” napísal. Čo si o tom myslíte?

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.